Wywiad gospodarczy

Wywiad gospodarczy – Sprawdź wiarygodność firmy

Prowadząc własną firmę często mamy ogromne obawy związane z podpisywaniem poważnych umów o współpracę, gdzie nie do końca jesteśmy w stanie potwierdzić wiarygodność naszego partnera. Ogromnym problemem, z jakim borykają się współczesne firmy, jest windykacja swoich należności. Przedłużające się w nieskończoność terminy opłat faktur mogą zrujnować budżet niejednego przedsiębiorcy.

Profesjonalny wywiad gospodarczy

Nasze biuro detektywistyczne może przeprowadzić jednak dla Państwa profesjonalny wywiad gospodarczy, który może odbywać się na wielu poziomach. Korzystając z naszych usług mogą Państwo między innymi:

  • sprawdzić wiarygodność kontrahentów, firm partnerskich i innych podmiotów z którymi podpisywane są poważne umowy;

  • dokonać profesjonalnej oceny ryzyka związanego z inwestycjami;

  • przeprowadzić wywiad handlowy jak i marketingowy pozwalający jeszcze lepiej zoptymalizować strategię działania firmy;

  • dokonać analizy rynku, konkurencyjności i zapotrzebowania, aby zwiększyć swoje zyski;

  • szeroko pojęte działania związane z dochodzeniem różnego rodzaju wierzytelności, sprawdzeniu prawdomówności dłużnika, a nawet pełnym monitorowaniu płatności.

To tylko niewielka część korzyści jakie może dać solidnie wykonany wywiad gospodarczy. Nasi pracownicy czekają na Państwa kontakt. Bazując na swoim ogromnym doświadczeniu, ale także i szerokiej wiedzy, jesteśmy w stanie dopasować się do każdego zlecenia, przeprowadzić profesjonalny wywiad i przygotować przejrzyste wyniki naszej pracy, które staną się dla Ciebie niezwykle cennym źródłem informacji.