Cennik

Prywatny detektyw Łódź

W związku z licznymi zapytaniami oto: ile kosztuje wynajęcie detektywa  chcielibyśmy przypomnieć, że prace detektywa nie da się zamknąć w ustandaryzowanych ramach i odpowiednio wycenić. Zatrudnieni w naszym biurze detektywi zajmują się wieloma sprawami, z których każda stanowi zupełnie inny rozdział w naszej historii i wymaga indywidualnego podejścia.

Z racji dużej elastyczności oferowanych przez nas usług koszt wynajęcia detektywa ustalamy zawsze indywidualne z Klientem. Koszt realizacji naszych prac uzależniony jest od wielu czynników, nie tylko od czasu poświęcanego przez naszych detektywów. W wielu przypadkach musimy korzystać z samochodów, stosować nowoczesne urządzenia do wykrywania podsłuchów czy na przykład wariografy. Ceny usług są zawsze adekwatne do przyjętej przez nas strategii działania oraz do wagi i trudności realizacji powierzonych nam zleceń. Dzięki temu w naszym biurze detektywistycznym płacą Państwo jedynie za realne koszty związane z prowadzeniem zleconej nam sprawy. Uczciwie podchodzimy do naszych Klientów, dokładnie przedstawiamy zarys prac do zrealizowania, prezentujemy proponowaną strategię działania i odpowiednio wszystko wyceniamy.

Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usług naprawdę doświadczonych detektywów to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania, wyjaśnimy wątpliwości, zapewnimy profesjonalną pomoc i zajmiemy się wyceną zlecenia, aby jak najszybciej zająć się sprawą.